GoogleWriter – kim jest i dlaczego jest właśnie dla Ciebie?

Wysoka pozycja w wyszukiwarce to nie tylko jeden z głównych celów marketingowych współczesnych przedsiębiorstw. To także gwarancja sukcesu – duży ruch na stronie, wartościowi klienci, wysoka sprzedaż i konkretne zyski. Nic więc dziwnego, że wszyscy chcą dotrzeć na sam szczyt listy wyników. Nie wszyscy jednak wiedzą jak. Jeśli nie wiesz, co zrobić, aby zmaksymalizować swój internetowy potencjał i trafić do TOP 10 wyszukiwarki Google, nie martw się. GoogleWriter na pewno Ci w tym pomoże! A ja wyjaśnię Ci, kim jest i co możesz zyskać dzięki współpracy z nim.

GoogleWriter – kim jest?

Na początek krótka definicja. GoogleWriter to osoba przygotowująca treści dostosowane do wyszukiwarki Google. Doskonale wie, jak  za pomocą odpowiednich fraz kluczowych, właściwej struktury oraz wartościowych treści, stworzyć materiały wysoko indeksowane przez algorytmy wyszukiwarek. Pomoże Ci przygotować treści, które nie tylko wypozycjonują Twoją firmę, ale także wpłyną na jej pozytywny odbiór przez klientów.

Zasady GoogleWritingu

Pierwszym i najważniejszym elementem pozycjonowania za pomocą treści, jest dobór fraz kluczowych, na których będzie oparty materiał. Można wykorzystać do tego specjalnie dedykowane narzędzia lub ręcznie sprawdzać i oceniać propozycje wyszukiwarki.

Po wybraniu słów kluczowych, można przystąpić do tworzenia wartościowej treści. Tekst musi być ciekawy i użyteczny, oparty na rzetelnych źródłach. W przeciwnym razie nie spotka się z zainteresowaniem czytelników i czas przebywania na stronie zmniejszy się, co negatywnie wpłynie na indeksowanie.

Należy też zadbać o odpowiednią strukturę – podział tekstu na akapity, zachowanie hierarchii nagłówków oraz odpowiednia ilość fraz kluczowych w tekście. Brzmi skomplikowanie? Spokojnie, GoogleWriter ma te zasady w małym palcu i na pewno nie pominie żadnego elementu!

Googlewriting – co dzięki niemu zyskasz?

Wysoką pozycję w wyszukiwarce – to oczywiste. A co jeszcze? Większą liczbę zapytań ofertowych oraz zdecydowanie więcej potencjalnych klientów. Zwiększysz w ten sposób przychody ze sprzedaży i poprawisz wyniki finansowe swojej firmy.

Wysokich pozycji nie zdobywa się i nie traci z dnia na dzień. To czasochłonny proces. Ale kiedy uda Ci się już trafić na pierwsze strony, możesz liczyć na darmowy i stabilny ruch. Nie będziesz też musiał wydawać pieniędzy na kampanie reklamowe, a Twoja pozycja będzie się utrzymywać przez jakiś czas.

Ile kosztuje GoogleWriter?

Cena za usługi GoogleWritera jest zależna od wielu czynników – kompetencji, doświadczenia, wielkości zlecenia, czasu pracy czy zakresu obowiązków. Przeciętna cena za 1000 zzs wynosi 15-35 złotych netto za teksty w języku polskim. Treści w obcych językach są kilkukrotnie wyższe. Im mniej popularny język, tym cena wyższa.

Podsumowanie

Content marketing zyskuje coraz większą popularność, a specjalistyczne treści coraz częściej wpisują się w strategię działań marketingowych. Teksty przygotowane przez GoogleWritera pomogą osiągnąć wyższe wyniki w wyszukiwarce, zwiększyć liczbę potencjalnych klientów i zyski. Należy jednak pamiętać, że na efekty składa się wiele czynników (popytu, atrakcyjności oferty, konkurencji, opinii).

GoogleWriter nie zagwarantuje sukcesu Twojej firmie, ale jeśli zadbasz o pozostałe aspekty swojego biznesu, na pewno pomoże Ci się do niego zbliżyć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *