Content Writer – platforma dla pisarzy z całego świata

W świecie zdominowanym przez cyfrowe treści, innowacja może okazać się kluczem do osiągnięcia sukcesu. W tym kierunku zmierza Content Writer, uruchamiając nową platformę – contentwriter.co – dla pisarzy z całego świata.

Contentwriter.co – recenzja

Pisarze z różnych zakątków globu teraz mogą bezpłatnie zarejestrować się na contentwriter.co, gdzie mają możliwość zaprezentowania swojego doświadczenia i promowania swoich usług.

Wyeliminowanie potrzeby płacenia za własną stronę internetową, domenę czy utrzymanie serwera to wielka ulga dla wielu autorów, którzy teraz mogą skupić się na tym, co robią najlepiej – tworzyć doskonałe treści.

Widok konta na contentwriter.co (screen)
Dzięki contentwriter.co pisarze z każdego zakątka świata mają teraz możliwość pokazania, co potrafią.

Projekt jest krokiem naprzód w demokratyzacji pisarstwa. To z pewnością ułatwi pisarzom z całego świata udostępnianie swojego talentu i zarabianie na nim, jednocześnie dając klientom łatwy dostęp do globalnej bazy twórców.

Za projektem stoi Bartosz Ciesielski, znany z rozwoju agencji copywritingu w ponad 40 krajach. To właśnie pod jego przewodnictwem Content Writer stał się największym graczem na świecie w dziedzinie content marketingu.

Pojawia się natomiast pytanie, jak firma udźwignie presję rynkową, która w sektorze marketplace freelancingu jest przytłaczająca. Z jednej strony mamy globalne platformy, w postaci Freelancer.com czy PeoplePerHour. Z drugiej strony, branża content marketingu nie ma tu swojego odpowiednika, zobaczymy więc, czy tutaj Content Writer będzie w stanie wykorzystać swoją szansę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *